Sohbet Girişi

Hakkımızda

Öncelikli Misyonumuz ilk hedefimizin en başında Türkiye’nin öne gelen sohbet sunucusu olma çabası olduğunu belirtelim. Tabikide sizlere bu yüzden Chat yapma olanağı sunulmuştur. Başlıca çalışmalarımızın yanında EylulSohbet.Net Türkiye’ de yaklaşık olarak 13 yıldır  sohbet imkanı sağladığını dile getirelim. Sitemizi kullanıcılarımız modern teknoloji çağına uygun bir hale gelmiş biçimde modern teknoloji aletleriyle takip edebilirler. mIRC bölümümüzden ise EylulSohbet.Net’e ait EylulSohbetScript programımızı indirebilir, Global odalarımızda sevgi ve aşka dair güzel insanlarla etkileşim halinde bulunabilir, insanlarla tanışabilir, Oyun bölümünden ise Sorucevap wb. oyunlarla vakit geçirebilir, Sohbet ağırlıklı sitemizin arkadaşlık bölümüne ise üye olup kendi arkadaş gruplarınızı oluşturabilir, mesaj atabilirsiniz bu bahsettiğimiz servislerin tamamı kullanıcılarımıza özel olarak ücretizdir.

Vizyonumuz

EylulSohbet.Net Sohbet sunucusu olarak öncelikli sizlerin güvenilir ve rahat bir sohbet ortamı yaratarak kullanıcıların eğlenceli ve zevkli zamanlar geçirmesini en iyi şekilde sağlamak olacaktır.

Misyonumuz

Türk ahlak yapısına bağlı olarak tabikide tamamen seviyeli bir sohbet ve kalıcı arkadaşlıkların kurulmasına imkan sağlamak olup kullanıcılarına seviyeli bir ortamda hizmet vermek olacaktır.
Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kural207 kanal içerisinde, 3 farklı platformdan (mirc, web, mobil) bağlanan 759 kişi muhabbet etmektedir.
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı